Barbaresco Riserva DOCG

Barbaresco Riserva DOCG Barbaresco Riserva DOCG Výjimečné suché červené víno zhotovené z odrůdy Nebbiolo pěstované na vinicích v okolí městečka Treiso - Piemonte.Tradiční způsob zpracování této skvělé modré odrůdy formou dozrávání ve velkých dubových sudech po dobu 5 roků, dává následně vzniknout vynikajícímu vínu.
Barva je granátově červená s oranžovými záblesky na okrajích sklenky.Ve vůni výrazné příznaky růžových květů a zralého ovoce.Chuť je plná, kulatá, bohatá ve struktuře a velmi sametová v ústech s příjemnými lehkými taniny.
Víno je vhodné především k červenému masu v úpravě grilováním, pečením, příjemné ke zvěřinovým jídlům a k vyzrálým sýrům.

Teplota servírování : 18 - 20 °C

Doporučuji dekantovat min. 1 hodinu před konzumací !!!
Druh:  červené
Odrůda:  Nebbiolo alk. 13,5 %
Oblast:  PIEMONTE
Vinařství:  Cantina Flli. Casetta
Ročník:  2008
Obsah:  0,75 l
Cena:  850.00 Kč   (včetně DPH)
Objednací kód:  
 
Barbaresco Riserva DOCG 850 Kč / lahev
 

nahoru
Cena je za láhev včetně DPH. Minimální prodejní množství je karton ( 6 ks lahví ) od druhu.
OTTIMI VINI - adresa: Gagarinova 761, Liberec 460 07, tel: +420 602 185 189, e-mail: info@ottimivini.cz